NeįgaliesiemsKontaktai

Iš Šilalės apie „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kroniką“

Parodos
Mus pasiekė laiškas iš Šilalės, kuriame dėkojama Centro Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus darbuotojų kolektyvui už parengtą istorinę parodą „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronika“.
Dalintis
Paroda „Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kroniką“
2022-05-18

Ši paroda buvo eksponuojama 2022 gegužės 15 d. Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos 50-mečiui skirto iškilmingo minėjimo metu, kuris vyko Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje. Minėjime dalyvavo ir savo prisiminimais apie Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos kelią, nuo kūrimo pradžios, spausdinimo, platinimo, tekusius pavojus ir iššūkius iki tiesos žodžio skleidimo, pasidalijo Jo Eminencija, kardinolas Sigitas Tamkevičius.

„Džiaugiuosi, kad šią profesionaliai ir informatyviai parengtą parodą pamatė Šilalės rajono gyventojai, kurie turėjo galimybę daugiau sužinoti apie Lietuvos Katalikų Bažnyčios leidybos gimimą, pasiaukojantį kunigų, vienuolių ir pasauliečių darbą, slaptą leidinio kelią į Vakarus, sklaidą Vakarų žiniasklaidoje ir vaidmenį kovoje už tikinčiųjų ir žmogaus teisių suvaržymus“ – rašoma Lietuvos Respublikos Seimo nario Jono Gudausko padėkos laiške.

Jis padėkojo už didelį darbą ir skirtą laiką atsakingai surinktus Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos istorijos faktus ir sugebėjimą perteikti juos parodos lankytojams įdomia ir įtraukiančia forma. „Kronikos leidyba yra pilietiškumo pavyzdys ateities kartoms, o Jūsų kolektyvo paruošta paroda – svarbus ir reikšmingas darbas skleidžiant žinią apie šio leidinio reikšmę. Dėkoju už malonų, sklandų ir prasmingą bendradarbiavimą. Linkiu sėkmės Jūsų darbuose“ – viltingai padėkos laišką baigė LRS narys J. Gudauskas.

Nuotraukos:
R. Norvilienės
Dalintis

Aktualijos

Visos muziejaus naujienos
2024-06-06

Ukmergėje pristatyta Antano Lukšos gyvenimo ir kovos istorija

Parodos
Skaityti
2024-05-20

Susitikimas su svečiu iš Kazachstano

Svečiai
Skaityti
2024-03-29

Vilniuje paminėtos masinių gyventojų trėmimų 75-osios metinės

Renginiai
Skaityti
Parodos „Tremties kryžiai“ fragmentas
2024-03-21

Spygliuoti kryžiai tremtiniams atminti

Parodos
Skaityti
2024-03-18

Komunizmo aukų muziejuje Vašingtone pristatyta muziejaus kilnojamoji paroda

Naujienos
Skaityti
2024-03-13

Vašingtone atidaroma paroda „Nuo sovietinės raudonos iki lietuviškos trispalvės: 50 kovos už laisvę metų“

Parodos
Skaityti
Žiūrėti visas