NeįgaliesiemsKontaktai

Kalėdinė knygų mugė

Renginiai
2016 m. gruodžio 2-4 dienomis Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) dalyvavo Vilniaus įgulos karininkų ramovėje surengtoje kalėdinėje knygų mugėje. Šios mugės metu, Gruodžio 3 d. įvyko politinės kalinės Onos Bujevičiūtės-Padvarietienės atsiminimų knygos „Sumokėta jaunyste“ (LGGRTC, 2016) pristatymas.
Dalintis
Kaledinė mugė
2016-12-04

Renginyje dalyvavo autorės giminaitė Erika Padvarietienė, Dr. Nijolė Leonora Kašelionienė (Lietuvos edukologijos universitetas), Ramunė Driaučiūnaitė (Genocido aukų muziejus), Monika Kareniauskaitė (LGGRTC), LGGRTC Leidybos skyriaus darbuotojai, knygos autorės artimieji, bičiuliai, ir kiti Lietuvos tremčių ir kalinimų istorijai neabejingi žmonės.

Ramunė Driaučiūnaitė pristatė knygos siužetą ir istorines aplinkybes. Ji atskleidė dramatiško Onos Bujevičiūtės-Padvarietienės gyvenimo kalėjimuose bei lageriuose detales, atsiminimų autorės dvasios stiprybę ir ištvermę. Erika Padvarietienė pasidalino atsiminimais apie O. Bujevičiūtę-Padvarietienę bei knygos gimimo istorija. O dr. Nijolė Leonora Kašelionienė, skaitydama knygos ištraukas, įtikino auditoriją, jog šie atsiminimai – tai ne tik intriguojantis istorinis liudijimas, bet ir puikus literatūros kūrinys.

Dalintis

Aktualijos

Visos muziejaus naujienos
2024-06-06

Ukmergėje pristatyta Antano Lukšos gyvenimo ir kovos istorija

Parodos
Skaityti
2024-05-20

Susitikimas su svečiu iš Kazachstano

Svečiai
Skaityti
2024-03-29

Vilniuje paminėtos masinių gyventojų trėmimų 75-osios metinės

Renginiai
Skaityti
Parodos „Tremties kryžiai“ fragmentas
2024-03-21

Spygliuoti kryžiai tremtiniams atminti

Parodos
Skaityti
2024-03-18

Komunizmo aukų muziejuje Vašingtone pristatyta muziejaus kilnojamoji paroda

Naujienos
Skaityti
2024-03-13

Vašingtone atidaroma paroda „Nuo sovietinės raudonos iki lietuviškos trispalvės: 50 kovos už laisvę metų“

Parodos
Skaityti
Žiūrėti visas