NeįgaliesiemsKontaktai

Londono knygų mugėje pristatomos istorinės atminties knygos

Naujienos
2022 m. balandžio 5–7 d. Londone vyksta knygų mugė. Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras nuolat dalyvauja tarptautinėse knygų mugėse. Jis yra nuo 1998 m. Lietuvos leidėjų asociacijos narys. Ir šiemet kartu su Lietuvos leidėjų asociacija (LLA) bendroje ekspozicijoje šioje mugėje pristatomos Centro išleistos knygos istorinės atminties temomis anglų kalba.
Dalintis
LGGRTC leidiniai
2022-04-05

„Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro leidiniai – tai unikali galimybė ir proga britų žmonėms sužinoti daugiau apie viltį ir drąsą, tėvynės meilę įkvepiančią laisvės kovų Lietuvos istoriją. Jų paskirtis – papasakoti pasauliui apie patirtus žiaurumus ir neteisybes mūsų šalyje karo ir pokario metais ir tai aktualu kalbėti dabar, kai vyksta karas Ukrainoje“ – sako Centro Leidybos skyriaus vedėja Laimutė Grikinienė.

Šių metų Londono knygų mugėje pristatomi šie leidiniai:

Nuo 1971 m. rengiama Londono knygų mugė išaugo iš specialiai bibliotekininkams skirtos erdvės, kuriame ir nedidelės leidyklos pristato savo darbus. Dabar Londono knygų mugė tapo didžiuliu renginiu, kuris populiarumu Europoje nusileidžia tik Frankfurto knygų mugei.

Londono knygų mugė skirta knygų, medijų, vaizdo ir garso produkcijos leidybos, autorių teisių, platinimo ir kt. su šia industrija susijusiems profesionalams iš viso pasaulio. Ši dalykinių kontaktų ir derybų erdvė pasižymi stipria seminarų, konferencijų, diskusijų programa. Į mugę kasmet susirenka virš 25 tūkst. dalyvių iš 120 pasaulio šalių.

Dalintis

Aktualijos

Visos muziejaus naujienos
2024-06-06

Ukmergėje pristatyta Antano Lukšos gyvenimo ir kovos istorija

Parodos
Skaityti
2024-05-20

Susitikimas su svečiu iš Kazachstano

Svečiai
Skaityti
2024-03-29

Vilniuje paminėtos masinių gyventojų trėmimų 75-osios metinės

Renginiai
Skaityti
Parodos „Tremties kryžiai“ fragmentas
2024-03-21

Spygliuoti kryžiai tremtiniams atminti

Parodos
Skaityti
2024-03-18

Komunizmo aukų muziejuje Vašingtone pristatyta muziejaus kilnojamoji paroda

Naujienos
Skaityti
2024-03-13

Vašingtone atidaroma paroda „Nuo sovietinės raudonos iki lietuviškos trispalvės: 50 kovos už laisvę metų“

Parodos
Skaityti
Žiūrėti visas