NeįgaliesiemsKontaktai

Paroda „Komunizmas. XX amžius = Rašizmas. XXI amžius“

Parodos
2023 m. gegužės 13 d. Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos, Pasvalio rajono savivaldybė kartu su Pasvalio piliečių bendruomene „Aktyvus Pasvalys“ surengė jau trečiąsias „Pilietiškumo žaidynes“. Jose susirungė 24 komandos iš šiaurės Lietuvos. Tai renginys, skirtas pasitikrinti žinias, kaip galima prisidėti prie neginkluotos valstybės gynybos.
Dalintis
Parodos fragmentas
2023-05-16

Renginio metu buvo eksponuota Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus kartu su Valstybinio Ukrainos nacionalinės atminties instituto archyvu parengta paroda „Komunizmas. XX amžius = Rašizmas. XXI amžius“ po atviru dangumi. Pasak renginio organizatorių, ji sukėlė didelį visuomenės dalyvių susidomėjimą.

Šia paroda siekiama aplankyti kuo daugiau Lietuvos vietovių, informuojant apie padarytus ir tebedaromus Rusijos nusikaltimus žmogiškumui. Taip pat kilnojamoji fotodokumentikos paroda „KOMUNIZMAS=RAŠIZMAS.XXI amžius“ primena mums, kad pilietiškumas ir tautinis tapatumas – kertiniai ginklai, siekiant pasipriešinti Rusijos agresijai.

Planuojama, kad šią parodą bus galima apžiūrėti Pasvalio krašto muziejuje iki šių metų birželio pabaigos.

Renginyje dalyvavo LR krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos kariuomenės, Lietuvos šaulių sąjungos, Pasvalio rajono savivaldybės, Gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Panevėžio miesto Greitosios medicinos pagalbos stoties, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Policijos departamento, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus ir kitų organizacijų atstovai.

Nuotraukos:
Ramūno Trimako
Dalintis

Aktualijos

Visos muziejaus naujienos
2024-06-06

Ukmergėje pristatyta Antano Lukšos gyvenimo ir kovos istorija

Parodos
Skaityti
2024-05-20

Susitikimas su svečiu iš Kazachstano

Svečiai
Skaityti
2024-03-29

Vilniuje paminėtos masinių gyventojų trėmimų 75-osios metinės

Renginiai
Skaityti
Parodos „Tremties kryžiai“ fragmentas
2024-03-21

Spygliuoti kryžiai tremtiniams atminti

Parodos
Skaityti
2024-03-18

Komunizmo aukų muziejuje Vašingtone pristatyta muziejaus kilnojamoji paroda

Naujienos
Skaityti
2024-03-13

Vašingtone atidaroma paroda „Nuo sovietinės raudonos iki lietuviškos trispalvės: 50 kovos už laisvę metų“

Parodos
Skaityti
Žiūrėti visas